Hakkında
1984 Eskişehir doğumludur.

İlk Ebru bilgilerini 2003 itibariyle Eskişehir,Kütahya ve Bursa üçgeninde katıldığı atölye çalışmalarında almıştır.2008 yılı itibariyle tanışıp fikirlerine başvurduğu ve estetik zevkinden istifade etmeye çalıştığı Ebru Sanatçısı A.Mahmut Peşteli'den icazetini 2011'de almıştır.

2009'da Kültür Bakanlığı'nca düzenlenen 15.Devlet Türk Süsleme Sanatları Yarışması'ndan GALA ÇİÇEĞİ isimli çalışmasıyla başarı ödülü almıştır.
2010'da Klasik Türk Sanatları Vakfı'nca düzenlenen ERGUVAN konulu yarışmada başarı ödülü alarak koleksiyona girmeye hak kazanmıştır.
2011'de Kültür Bakanlığı'nca düzenlenen 16.Devlet Türk Süsleme Sanatları Yarışması'ndan JAPON GÜLÜ isimli çalışmasıyla sergileme ödülü almıştır.

İstanbul,Ankara ve Eskişehir’de katıldığı çeşitli karma sergilerin yanı sıra 2008'de Eskişehir Devlet Güzel Sanatlar Galerisi'nde ve 2013'te İstanbul Sultanahmet'te İstanbul Tasarım Merkezi Özbekler Tekkesi'nde kişisel sergiler açmıştır.

Halen Eskişehir Kurşunlu Külliyesi'ndeki atölyesinde kişisel çalışmalarına devam etmekte ve Ebru dersleri vermektedir.Ayrıca evli ve bir çocuk annesidir.

web design | betül demircioglu | her hakkı saklıdır copyright 2011